Чудо-спрей :)


Дуже не люблю коли в ровера брудний ланцюг. Очевидно, що це і зірочкам, і самому ланцюгу теж не на користь. Крім того, можна забруднити штани, їзда супроводжується неприємним скрипом… Словом, одні неприємності через той брудний ланцюг 🙂 Ну але ж якщо він не брудний, значить і не змазаний – а отже скрип буде вірним супроводжуючим в подорожах. Саме тому я зазвичай його не тільки терпляче протирав ганчірками, паличками для вух прочищав отвори, чистив зірочки, а й навіть декілька разів мив ровер в душі (з подальшим витиранням насухо -так що споко, жодного шансу – іржі 🙂 ).

Але всі мої зусилля зводилися нанівець вже при першій поїздці по гравійній доріжці, чи по простій парковій стежині… Змазував я ровер завжди отакою от речовиною – і саме вона, в силу своєї маслянистої структури, так приваблювала камінчики, пиляву і шматочки листя чи трави, зрізаної педалями чи ланцем.

Це реально дратувало і навіть викликало певне небажання їздити. Я почав згадувати різну інформацію з мотофорумів про мото-ланцюги і спеціальні розчини для їх чистки, але для звичайного роверового ланця вони явно не підійшли б… Та й вирішили б вони проблему рівно до першого змащування. Отже треба шукати інший шлях. Поговорив з людьми на декількох сервісах, навіть в супермаркеті менеджера понапружував – всі вказали на флакони з спецрідиною, яка :
1)очищує рухомі механізми ровера від бруду,
2)змащує там де це потрібно (тобто всередині механізму, а не ззовні),
3)дозволяє позбутися проблем з налипанням бруду – оскільки менше притягує до себе різні субстанції.

Дослухавшись до їх порад, купив і собі таку чудо рідину. 12 чи 14 злотих за маленьку баночку (для проби). Спробував вдома – краса! Наносиш спрей на ланець – і струмінь чудо-рідини змиває геть весь мазут і бруд. Спокійно можна собі все почистити, причому за наявності певних навиків можна навіть не вимаститися 🙂 Також ця рідина корисна для механізмів гальм, перекидок.. Ну словом одна втіха.

Вдосталь напшикавшись, я дав роверу постояти, щоби весь бруд скапав, і протер гарненько ганчіркою – бо все ж таки пару крапель попали на раму. І все! і ніяких тобі проблем з витиранням 3-4 ганчірками, вовтузіння з вушними паличками і тд.

“Звукові” якості ровера явно покращилися – став їхати тихіше і не так швидко набирати пилюку на ланцюг. Ну і найголовніше – оскільки змащував я тільки внутрішню сторону ланця, то ззовні він став виглядати набагато чистіше. Позитив, одним словом – рекомендую.

P.S.Ще одне – при вживанні вважайте, щоб рідина (зрештою це стосується будь-яких змащувальних рідин) не попала на гальмівні колодки або зону гальмування на ободі – інакше ровер буде видавати страшний звук при гальмуванні – бо колесо ж буде просто ковзати при стисканні колодками..

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s