Велоподорожі 2009


Unibike Mission і Даринка

Оскільки я надто лінивий, щоб описувати всі свої велоподорожі (а життя надто швидкоплинне, щоб з цього приводу заморочуватися :)), то я вирішив зробити такий собі збірний пост, в якому буду перераховувати всі вилазки велосипедом в цьому році.  Деякі подорожі будуть розписані детально (відповідно буде лінк на статтю), деякі просто будуть мати фотозвіт (буде лінк на photofile), а деякі будуть просто самі по собі, з коротеньким описом. Цей пост буде змінювати дату публікації при кожному оновленні, відповідно буде завжди висіти зверху, як тільки я кудись поїду і вирішу про це розповісти :).

Отже, поїхали 🙂

->Кінець березня. Івано-Франкове-Лелехівка. ~8 км. З Даринкою. План був проїхатись по заповіднику, але сніг, що лежав у лісі став на заваді.

->Початок квітня. Верещиця-санаторій Майдан-Верещиця. ~7км. З Юлею і Даринкою. План – той же – проїхатись по заповіднику, але знову зашкодив сніг.

->Середина квітня. Івано-Франкове-Лелехівка-санаторій Майдан-заповідник-Лелехівка-Івано-Франкове. ~24км. З Даринкою. На ставах був “офігенський” лід, що якраз почав розтоплюватися – схожий на поліровані уламки скла; в заповіднику місцевий дядько пригостив нас березовим соком. Назбирали купу класних весняних квітів для Юлі. Покидалися сніжками(при температурі +16 градусів!) і зробили стартову полосу з талого снігу. Побачили велику мертву рибу (~25см довжиною) на березі одного зі спущених ставків. В собаки, що охороняє ставки “Майдану” народилися прикольні цуценята.

->Середина квітня. Верещиця-санаторій Майдан-заповідник-Верещиця. ~18км. З Юлею і Даринкою. Повернулися всією родиною в основному заради березового соку :). Кумедний лід вже зійшов, тому Юля його так і не побачила. Набрали 3 літри соку (щоб не пропадав марно – то була неділя, і дядько з Верещиці його не зливав цілий день). Зробили повний “круг Верещиці” по заповіднику.

->19.04.2009. Березина-Старий Розділ-Дуброва-Новий Розділ-Березина.~25км. Сам. Поїхав в ліс біля Дуброви в пошуках пригод (набридло святкувати Паску :)). Знайшов скалу, з-під якої витікає струмок, невеличке болото і довго шастав по давно закинутих лісових дорогах. Повернувся через Новий Розділ. Фотозвіт.

->Кінець квітня.Березина-Київець-Березина.~12км. З Даринкою. Поїхали на Дністер після роботи. Покидали каменюки в воду, поїздили серед коників, що паслися на лугу, бавилися в хованки серед круглих великих кущів.

->02.05.2009. Березина-попри Дністер-Березина.~10км. З Юлею, її мамою і Даринкою. Велопоїздка на “фазенду” Юліного тата. Шашлики на природі, оглянув затоплений кар’єр біля Нового Роздолу, пробував палити суху траву і сміття.

->03.05.2009. Березина-Мукачево-Ужгород-Березина.~30км. Авто-велоподорож по Мукачевому (замок Паланок, центр) та по Ужгороду (замок, музейнародної архітектури та побуту біля замку, центр, набережна). По дорозі заїжджали в санаторій Карпати (смт.Чинадієве), там намотали роверами близько 5км. Фотозвіт (Ужгорода там майже нема, бо “сіли” батарейки  в фотіку).

->Середина травня. Бережниця-Жидачів-Львів.~73км. Сам. Машину після роботи загнав на сервіс Славіку, а сам повертався ровером до Львова. 3.5 години, з них 1.5 години під покровом ночі :). Після цієї велоподорожі задумався про необхідність потужнішого ліхтаря. Багато співав по дорозі, чим налякав здоровенного білого бродячого пса, який вискочив мені просто під колеса в районі Деревача (бачив, що його потім збила машина через декілька днів після моєї поїздки. rip, чувак :().

Недалеко від Жидачева->Середина травня. Львів-Жидачів-Бережниця.~75км. Сам. Їхав забирати машину з сервісу. Вдень. Тих же 3.5 години. Назбирав купу світловідбивачів, які повідривалися з асфальту на трасі Львів-Стрий. Двічі мене обганяв Володька з Соломією на машині (за Липниками і перед Заріччям). На горі перед Миколаєвом, в місці, що називають Малявкою, розігнався до 60 км/год. Знайшов класний різак без леза.

->Початок червня. Верещиця-санаторій Майдан-полігон-Верещиця. ~25 км. Тестував лампу і заодно вперше попав на полігон.

->Середина червня. Львів(центр)-Майорівка-Львів(центр). ~10км. З Юлею. Просто каталися Погулянкою.

->27.06.2009. Верещиця-санаторій Майдан-Верещиця. ~12км. З Вовою Михальчуком. Святкували Даринчине День народження і поїхали з Вованом через санаторій, щоб він прикинув яка то класна місцина.

->05.07.2009. Верещиця-санаторій Майдан-Верещиця. ~12км. Сам. Поїхав близько 23 години кататися під повним місяцем, але був дуже змучений після подорожі з Києва зранку, тому зробив лиш мале коло Верещицею, скупався в озері і повернувся назад.

->14.07.2009. Івано-Франкове-Лелехівка-Верещиця-полігон-Дубровиця-Лозино-Івано-Франкове. ~55 км. Сам. Бачив світлячків, зруйновану церкву, закритий Бліндаж на висоті 393,6 метра. Їхав близько 4 годин – з купанням, катанням радіокатером і фотканням. Описав тут.

->15.07.2009. Верещиця-полігон-Верещиця. ~40 км. З Юлею. Поїхали подивитися на зруйновану церкву засвітла. Бачили трьох косуль і світлячків в лісі. Описав тут.

->19.07.2009. Луцьк-Жидичин-Луцьк.~18км. З моїми батьками і Даринкою. Їздили на Стир за Жидичином. Ганяли радіокатером і ловили пластмасових рибок на дитячі вудочки. По дорозі назад заїхали на кладовище до мого діда.

->серпень 2009. Верещиця-полігон-Верещиця. сумарно ~50-60км. Сам. Нічого особливого – просто коротенькі покатушки.

->29.08.2009. санаторій Майдан-полігон-Верещиця-санаторій Майдан. ~40-45км. З Юлею і Даринкою. Скупалися в озері, втікли в ліс від дощу, назбирали цілу купу грибів, доїхали разом аж до церкви в Вишеньці, повернулися пізно ввечері. Описав тут.

->06.09.2009. Івано-Франкове-Лелехівка-санаторій Майдан-Лелехівка-Івано-Франкове. ~18 км. Сам. Поїхав о 23 годині фотографувати місячні ночі в Верещиці. Пробув там десь до 2-гої години ночі – мало наїздив, зате багато нафотографував 🙂 Через ліс на Верещицю не поїхав бо було дуже зимно і якісь лісові звірі тлумилися в темноті (напевно олені або косулі – бо очі відблискували зеленим від ліхтарика на рівні моєї голови). Було так світло (повний місяць), що я майже не використовував ліхтарика – хіба в лісі, де було багато тіней від дерев. Фотографії (велика витримка) – тут. Фототест ліхтарика – тут і тут.

->12.09.2009. Березина-Дуброва-Стільсько-Дуброва-Березина. ~30км. Сам. Хотів побачити дві речі – каскад риболовних озер за Дубровою, а також покататися по лісі в Стільському – кажуть там колись були якісь розкопки. В результаті озера знайшов, виїхав через поля біля траси на Миколаїв, потім посунув вгору біля церкви в Стільсько, трохи “подаунхілив” зі схилів, знайшов місце зустрічі трьох струмків, приватні ставки і коней, які паслися біля них. Розкопки і дорогу на село за горою так і не знайшов. Випхався з велосипедом на “Дірявець” (здоровенний камінь, який тримається на скелі) і зробив фотосесію велосипеду. З настанням темноти повернувся на Березину. Фотографії маршруту, скельних печер, ровера на “Дірявцю”, Дуброви, Стільсько, лісу і ставків – тут.

->27.09.2009. санаторій Майдан-Верещиця-санаторій Майдан. ~8 км. З Тарасом Бігуном. В Верещиці ми святкували моє день народження, тому я вирішив взяти з собою велосипеди, щоб гості мали чим забавлятися і заодно потрохи пізнавали Верещицю наживо, а не лише з моїх розповідей. Коли вже всі накаталися, ми з Тарасом (після того як скупалися в озері) вирішили зробити “малий круг Верещиці”. Фотографій не викладаю, бо вони всі з гуляння, а не з поїздок.

На цьому, нажаль, сезон було закінчено. Пробіг загальний склав трошки більше 1000км – ніщо, у порівнянні з 4-5 тисячами, які я накатував в Польщі два-три роки тому. Але, з другого боку, в Польщі у мене не було машини, щоб добиратися до багатьох віддалених точок і було більше часу на катання.

На наступний сезон планів купа – продовжити дослідження полігону – тільки вже зі сторони Новояворівська – там купа озер і ставків (правда і стріляють час від часу на стрільбищах :)), здійснити декілька комбінованих авто-вело подорожей містами України (так як цього року в Мукачево та Ужгород), підшукати ще якісь маршрути і тд. Тому до нових звітів в Новому році!

Advertisements

6 thoughts on “Велоподорожі 2009

    • крісло Kettler – притягнув б/в з Польщі (а туди воно потрапило з Німеччини). Розраховане до 20-25 кг, Даринка вже до тієї ваги наближається, тому буду укріпляти його багажником (бо інакше крісло на ямах амортизує і тре в колесо заднє).
      головний плюс – кріпиться до рами, а не до підсідельного штока (такі кріплення розраховані тільки на дуже легеньких дітей і є ризик того, що шток відламається).

  1. Пінгбек: Річна статистика автолюбителя – ч.4 « Bike Traveller’s Blog

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s