ПЛЮШ ХС. Оксамитовий Сезон. Відео inside.


Оксамитовий сезон

Після літньої перерви, пов’язаної то з купою справ, то з відрядженнями то з відпусткою, вирішив навернутися до діла праведного, поки погода зовсім не спаскудилася. Про попередні етапи Любительського Кубку України з кросс-кантрі я чув і раніше, але у Львові я на нього не встиг, тому вирішив поганяти на рідній волинській землі. На той же день у Львові задумали проводити Вульки, але, зважаючи на погоду та крутість вульківської траси, я тільки остаточно впевнився в намірах їхати до Луцька і подивитися на еліту крос-кантрійних перегонів України в дії.

Забігаючи наперед, хочу подякувати оргам і всім причетним – організація гонок, “водопої”, траса, видовищність, загальна атмосфера свята – все було просто клас!

Перше коло - "очі кажуть ні" :)
Перше коло – “очі кажуть ні” 🙂

Траса була дуже цікава, купу класних місць як для катання, так і для зйомки. Дрібні горбочки на тоненьких лісових просіках повністю вибивали з ритму, але зате прямі ділянки, крутий спуск перед фінішом та вода на фініші (дякую, пані Іра!) додавали сил. Під час проходження першого кола не раз закрадалася думка – “та ну її, ту гонку – краще буду відео знімати”, але вже на початку другого кола організм ввійшов в ритм і я навіть обійшов когось із “Любителів” на підйомі. Друге коло пролетіло досить швидко, відпрацювалася техніка “прольоту” зигзагоподібних поворотів і на широкому спуску перед в’їздом в ліс я навіть ще когось обійшов. На третьому колі намагаюся наздогнати чувака в жовтій формі, доганяю його аж на середині четвертого кола, кручу собі далі, аж поки на підступній “пральній дошці” не злітає мені ланцюг :((( Чувак в жовтій формі та ще один дядя після нього мене, ясне діло,  тут же обходять, я швиденько чіпляю ланц і “вйо” їх доганяти. Доганяю на виїзді з лісу “дядю, що після нього”, і ось – останній кілометр до фінішу. На всякий випадок перепитую колір таблички в чувака в жовтій формі (думаю, може в нього не зелена і він не з моєї категорії :)), готуюся ставати на педалі – і тут ланцюг остаточно вирішив, що з нього вистачить 🙂 Рветься, падлюка, на самому підйомі.. “Жовта форма” швидко віддаляється, а я, недовго думаючи, починаю бігти разом з велом. Добре, що бігти мені лишилося всього якийсь кілометр 🙂

Отак і доїжджав-добігав
Отак і доїжджав-добігав

В результаті, правда, поки я вибіг на підйом і накатом з нього з’їхав, довелося пропустити всіх, хто не зійшов з траси в категорії “Любителі”, дівчат з категорії “Завзяті” (в основному біг з велом саме через них – не хотілося аж так вже зовсім все “здати” :)) і ще, по-моєму, когось з “Ветеранів”. Але головне – доїхав-таки 🙂

A-a-a-a-a!!!

A-a-a-a-a!!!

Цього разу я вирішив не знімати категорії Дівчата-Аматори та Юніорів, бо часу перед стартом “Любителів” було обмаль.  Натомість вирішив сконцентруватися виключно на “Еліті” – по-перше тут зібралися кращі гонщики України, а по-друге в цій категорії завжди найбільш запеклі змагання. Старт “Еліти” мені пощастило знімати висунувшись з люку “Хаммера”(krava, окреме дякую, хоч ти і не попереджував про ями :)), тому ракурс вийшов досить цікавий. Шкода було різати таке відео, тому цей заїзд включений в ролик практично повністю (за вийнятком моментів повного “розковбасу”, коли ні я, ні камера не могли сфокусуватися :)).

А загалом, цікавих моментів було настільки багато (я пробігся практично всією трасою “Еліти”), що я врешті знудився це монтувати, в результаті чого, кліп вийшов дещо незграбним. Плюс, в результаті горезвісного кодування і заливання на vimeo втратилася ще й чіткість картинки(4Mbps замість оригінальних 16-ти). Тому, якщо комусь хочеться самому побавитися з кодуваннями або подивитися на ролик в FullHD – пишіть коменти і щось придумаємо.

Вертаючися до гонки – списки учасників дивіться тут, а результати лежать отут.

Деякі з моїх фото (робив відео-камерою, тому якість “неальо”) – отут.

Advertisements

4 thoughts on “ПЛЮШ ХС. Оксамитовий Сезон. Відео inside.

    • в тому моменті то “наше” відео 🙂 прикольно катнулися, хоч і страшно було на горбах 🙂 на майбутнє (якщо тобі машини не буде шкода, а мені здоров’я :)) треба “синхронізовуватися” на ямах – тоді вийшло б більше рівного матеріалу, а так довелося дещо терти з того заїзду. але то таке – в будь-якому випадку було супер !!!

  1. Пінгбек: Річна статистика автолюбителя – ч.4 « Bike Traveller’s Blog

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s