10.10.10 XC Паморочний Блюз


10.10.10 XC Паморочний Блюз

Хто сказав, що в жовтні вже холодно проводити XC-велоперегони? Неправда! Принаймі Діма (ursa) цього не чув і такі нісенітніці не затьмарили його намірів провести гонку 10.10.10 – адже такої комбінації цифр більше не буде 🙂 Я, правда, спочатку не думав їхати трасу – думав просто познімати відео і пофоткати учасників – адже в мене поки немає осіннього костюму і холодно і тд і тп. Але коли я побачив оце промо-відео, а, особливо, коли вночі перед заїздом пробігся з ursa, odna, Lexx_Giant і Dr.Martenz трасою, щоб зняти нічне блимання ліхтариків серед дерев і на контр-ухилах, то вирішив твердо – мушу спробувати!

Один з багатьох поворотів

Гонку назвали “Паморочний Блюз” невипадково – поворотів там стільки, що якби не люди на старті/фініші легко можна збитися з рахунку, яке коло їдеш і де ти взагалі є. Крутих підйомів не було, зате були “пральні дошки”, після яких три дні спина давала про себе чути, і контр-ухили, нариті на етапі підготовки організаторами. Робіт по підготовці траси, наскільки я розумію, провели дуже багато – за що окрема подяка організаторам і всім причетним.

В новому сезоні - на "контакти"!
В новому сезоні – на “контакти”!

Про свої результати говорити не буду – нема дуже чим похвалитися, бо доїхав всі 5 кіл (зрештою як і всі аматори, тут ніхто не зходив з траси, бо вона була надто цікавою :)). Згідно таблички фінішував 14-тим – а отже треба менше кодувати відео і більше тренуватися 🙂 Весь молодецький запал вбивали пральні “дошки”, але зате потім були цікаві спуски з підйомами, протискування між деревами і пряма ділянка попри поле. Словом, було часом важко – але постійно цікаво.

Відео цього разу вийшло дещо довшим, оскільки я включив в нього нічне катання (таке собі промо нічного Панського Лісу, де проводилася гонка) + заїзд еліти з спортсменами (так, категорій цього разу вистачило всім :)). Фактично, цього разу монтажу заїзду еліти як такого не було – на відео вони йдуть в тому порядку, в якому проїжджали повз мене. Так що попри відсутність художньої цінності, відео має цінність хронометричну 🙂

Поки знімав пусту трасу (перші два оглядові кола), то трохи повалявся в осінньому листі – камера пережила нормально (тьху-тьху), але на майбутнє треба вчитися знімати з руля лівою рукою – бо інакше доводиться гальмувати переднім колесом і летіти через руль 🙂

І ще – Діма, звиняй за музику в кліпі, той блюз, що ми “прикидали” сюди ну просто ніяк не “фуричив” би. Зрештою, для прискіпливих меломанів є окремий монтаж від ursa :

Ще раз дякую всім організаторам, Дімин список подяк – в титрах 🙂 Від себе – дякую додатково Fr1end‘y за те, що вчепив мені ланцюга( я в тому ще трохи “ботан”), і tais, за те, що подавала мені воду. Ну і взагалі всім – за офігенське свято!

Результати тут, фотки тут і тут.

Advertisements

2 thoughts on “10.10.10 XC Паморочний Блюз

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s