Мій перший марафон


Нарешті я наважився проїхати щось довше, чим традиційна Львівська Сотка чи маршрути на Судову Вишню і назад. З моєю цьогорічною велокармою (7 проколів з початку з січня, 6 виламаних шпиць і 2 вбиті ободи ;() я особливо не горю бажанням товктися по львівському бездоріжжю, а тому на марафонах можу хіба волонтерити. Але анонсована Рівненська 200ка обіцяла бути а)шосейною 2)погожою 3)гарно-компанійською. Тому вирішив їхати – зрештою, досвід вертання додому 30-40км на вісімці ззаду вже декілька набувався в цьому сезоні )))

Щодо самого марафону – то процитую Дока, який досить лаконічно все описав на веломаксі:

Що сказати. Шосейний бревет є шосейний бревет shok.gif По суті – гонка!
Nao, виходячи на зміну, натягував до 40ка., всі інші, особливо я, бурчали wacko.gif , але підтримували. До КП тримали середню до 34,5км/год, потім збавили. Стартували 11гонців, довгий час їхали групою вісьмох, перед КП загубили Серу smile.gif Коли пробули на КП там вже тусувались рівненські “зубри” – Петаке,Юриквело, Дігітал… Дочекались Серу і повернули на Львів трохи дошкуляв зустрічний вітер, але не довго. Після Ожидова посипались scare.gif Спочатку відїхав Nao і за ним ніхто не кинувся , потім Луга, Шамахін і Я на підйомі відцепили Мс і ще одного хлопця. АВ підрізав якийсь неадекват і він благополучно навернувся в кювет unsure.gif Сера, як завжди, блукав між групами ninja.png Так і заїхали у Львів. Жалко що зійшов у Бродах Террі facepalm.png Загалом гарно прокатались!

Оскільки я таку відстань їхав вперше, то для мене цінним був кожен кілометр – і тому я включив 20км від дому до точки старту в трек ))

Результат: 200км = 6 годин 47 хвилин, середня в русі на 220км вийшла 31км/год. Всього за день – 240 км.

Від себе додам лише декілька моментів, які варто врахувати на майбутнє:

1)Їзда на колесі – треба регулярно тренувати з ветеранами, але не практикувати “перехльосту” на півколеса (чим я часом грішу, особливо під гору) – мало не вилетів через це, коли Рома Шамахін різко дав вбік, щоб оминути яму. Гучні матюки Луги ззаду дозволили швидко позбутися стресу і зайвого адреналіну в крові )))

2)Харчування – треба включати магній, бо по бананах не розрахував і на 150км почалися легенькі спазми лівої ноги (там де вена в мене пішла в “розніс”), а під кінець вже й обох – стоячи їхати не міг, відповідно, розминка вгору відпадала, що знижувало продуктивність. Третина банана на кожних 20км – малувато, треба частіше – або таблетками доганятися.

3)Вода – на мою вагу пішло 4 літри, з них 1.5 – ізотоніку. Треба робити як АВ – банку на ізотонік (і побільше його насипати, втрата солей сильно відчувалася – з лиця і брів можна було в баночку насипати ;)), а банку на воду для обливання – інакше перегрів + втрата продуктивності + втрата групи = самому докручувати не так весело і швидко. На сонці частіше обливати ліву ногу – в купі з вітром це трохи тонізує вени (особливо якщо вода щойно з холодильника ;))

4)Зміну тримати в своєму темпі – для цього, крім показів пульсометра, треба орієнтовно знати свої можливості на різних градієнтах і в групі, щоб не мати зайвої самовпевненості і не заганятися. Цього разу, завдяки АВ і Доку + накату, я вже особливо не рвав і тримався в межах )))

5)Наступного разу забути зробити фото на фініші, а то фотозвіт якийсь неповний виходить.

Ну і декілька фото (якість “телефонна”, звиняйте; всі фото – тут):

Бревет шосейний – транспорт відповідний

Траса – просто казка

Мальовничо

Заливаємо пальне на КП ..

Потусили трохи на КП і “вйо” додому

Пісс-стоп

На Львів!

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s